شرح خبر
تاریخ ایجاد: دوشنبه 05 شهریور 1395 تعداد بازدید: 81 تعداد نظرات ارسالی: 0 نویسنده: pegahadmin
قیمت PVC

افزایش قیمت PVC بعد از اجلاس G20 در چین ادامه می یابد؟

قیمت PVC تولید شده با پایه استیلن،پس از طی کردن هفته های صعودی قیمت، در این هفته تعدیل شد و این در حالی است که PVC تولید شده با پایه اتیلن بدون تغییر باقی ماند.

تقاضا برای صادراتی کماکان ناچیز بود و تولید کنندگان خرید از بازار داخلی را به دلیل برتری قیمتی ترجیح دادند و این موضوع به خاطر کاهش قیمت منابع اولیه در چین در آستانه برگزاری اجلاس G20 در چین است. مسائل حمل و نقل در شرق چین که مجدداً به موضوع برگزاری اجلاس G20 مرتبط می‌شد، به نگرانی های عرضه کنندگان در خصوص نرخ های عملیاتی و بازرسی های محیطی مرتبط بوده است، با این وجود، این شرایط موقت بوده و پیش بینی می شود تا اواسط ماه جاری میلادی به حالت عادی برگردد.
یک فروشنده چینی هم چنین عنوان کرد: دلیل خاصی برای افزایش بیشتر قیمت وجود ندارد، با این وجود، فروشندگان در تلاش هستند کماکان بازار را در سطح قیمتهای بالای کنونی حفظ کنند.
در آستانه برگزاری اجلاس، دیدگاه های متفاوتی در خصوص روند و سمت و سوی احتمالی بازار در پایان اجلاس، وجود دارد. در حالی که هزینه های عملیاتی در شرق چین افزایش یافته و نگرانی های عرضه فروکش کرده، بازیگران بازار، انتظار کاهش قیمت را دارند و در حال بحث هستند که این روند صعودی علیرغم وجود تقاضای بالا رخ داده بوده است. با این وجود، تعطیلی های برنامه ریزی شده و از پیش برنامه ریزی نشده کارخانجات در امتداد وضعیت تقاضا در بازار هندوستان، سیاستهای جدید قیمت گذاری تایوان نیز از عوامل اصلی تعیین کننده روند بازار آتی خواهند بود.


افزایش قیمت «PVC و PP» از سوی تولیدکنندگان هندی

به گزارش رسانه ها، یک تولید کننده عمده هندی، پی وی سی،  پلی پروپیلن رافیا و دیگر گریدهای پلی پروپیلن تولیدی خود را به ترتیب با ۲۲، ۴۴ و ۲۹ دلار افزایش به ازای هر تن نسبت به آخرین معاملات خود، عرضه کرد.

به گزارش «پتروتحلیل»، قیمت پیشنهادی فروشندگان اکنون برای PVC در حدود ۱۰۴۵ دلار به ازای هر تن و ۱۲۳۱ دلار در هر تن برای پلی پروپیلن رافیا تحویل کارخانجات هندوستان و بر مبنای تسویه نقدی، است.
یکی از منابع شرکتی عنوان کرده است: باران ها رو به کاهش است و فصل باران های موسمی رو به اتمام است، به همین دلیل، تقاضا در بازارهای داخلی ما رو به بهبود است. همچنین پیش بینی می شود خریداران در حوزه ساختمان و صنایع خودرویی برای خرید در ماه های اکتبر و سپتامبر باز خواهند گشت.

کارگزاری پگاه یاوران نوین


printrating
  نظرات

نظری وجود ندارد.

نام
ایمیل
وب سایت
عنوان
نظر
کد CAPTCHA
وارد نمودن کد